Anasayfa | İletişim | Künye | Manisa'da, Siroma Projesi İle Ayrımcılığı giderme eğitimi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Reklam Servisi | Sayılar | Haber Ara | Anketler | Sitene Ekle | Sık Kullanılanlara Ekle | Ana Sayfam Yap | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR


 

Döviz Kurları
TCMB Döviz Kurları (14.12.2017)
Döviz Alış Satış
ABD DOLARI 3.8323 3.8392
EURO 4.5316 4.5398
SUUDİ ARABİSTAN RİYALİ 1.0219 1.0237

Adanada Huzur

Cumhurbaşkanı Erdoğan Muş İl Kongresi'nde

Erdoğan şu ifadeleri kullandı: "Gidicidir bay Kemal. Okulunu bitiren herkes önündeki kağıtları okuyunca meselenin başka türlü bir şey olduğunu anlar. Bu zat okuduğun da anlamıyor. Ne diyelim, kasetle gelen, dekontla gider."

Kategori  Kategori : Güncel
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 9
Tarih  Tarih : 11 Aralık 2017 11:01

11 Punto 13 Punto 15 Punto 17 Punto

Kasetle gelen dekontla gider

Giriş Tarihi: 4.12.2017
Kasetle gelen dekontla gider

Türkiye'nin Irak ve Suriye'deki zulümlere sırtını dönmediği için hedef seçildiğini belirten Erdoğan: "Senaryo belli, tezgâh belli. Ana hıyanetin başındaki zatı da aynı amaçla kullanıyorlar"

için "Bay Kemal gidici" ifadesini kullanan Erdoğan, "Hesap uzmanı olduğunu iddia etse de okuduğunu anlamıyor. Kasetle gelen dekontla gider. Bunu böyle bilin" dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Muş İl Kongresi'nde konuştu

Cumhurbaşkanı , dün ilk olarak 'ya gitti. Hem AK Parti Ağrı 6. Olağan İl Kongresi'nin yapılacağı salonun önünde hem de kongrede konuşan Erdoğan, ABD ve Kılıçdaroğlu'na yönelik sert ifadeler kullandı. Erdoğan ardından da Muş'ta partisinin il kongresine katıldı. Erdoğan üç ayrı konuşmasında özetle şunları söyledi:
TERÖR DEFOLUYOR: İşadamları buraya yatırım yapmıyor. Sebebi terör. Terör defoluyor. Bundan sonra işadamları Allah'ın izniyle buralara da yatırım yapacaklar. Terör ortadan kalksa sadece Ağrı dağına milyonlarca insan turist olarak gelir. Terörle dayanışma halinde ve terörizme sırtını dayayanlarla bu ülkemize hizmet olmaz, şehirlerimize hizmet olmaz, ilçelerimize, beldelerimize hizmet olmaz, bunu böyle bilelim. Onun için bizim derdimizle dertlenecek belediye başkanlarına, milletvekillerine, bakanlara ihtiyacımız var, bunu böyle bilelim. Ülkemizde, benim Kürt kardeşlerimin kendilerini temsil etmek için terör örgütlerine, bölücü zihniyetli partilere de ihtiyacı yoktur.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan teröre sert mesajlar!
F-16 OLURUZ, YAĞARIZ: 81 vilayetiyle, 780 bin kilometrekare toprağıyla bu vatanın tek bir karışına, kimseye el uzattırmayız. Kim ki bu yola tevessül ederse işte Tendürek'te F-16 oluruz, Cudi'de F-16 oluruz, Gabar'da F-16 oluruz, Bestler Dereler'de F-16 oluruz, üstüne üstüne ineriz.
DEAŞ NEYSE YPG DE ODUR: Suriye'de DEAŞ ne ise YPG de odur. DEAŞ'ı kim kurduysa YPG'yi de onlar kurdu ve yönlendiriyor. Ağrılıların güzel bir sözü var 'Kara yüze is gerekmez.' Bunların birilerinin maşası olduğunu görmek için uzun lafa gerek yok her şey ortada. Suriye'deki Kürt kardeşlerimizin tek dostu vardır o da Türkiye'dir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Muş'ta
ANA HIYANET PARTİSİNİN BAŞINDAKİ ZAT: Türkiye, Irak'taki, Suriye'deki yaşanan zulümlere sırtını dönebilir mi? Zulme rıza zulümdür. Şimdi bu senaryolara boyun eğmedik diye bizi ABD'de ülkemizi itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Senaryo belli tezgâh belli. İş birlikçileriyle, FETÖ ile yapıyorlar. Bu oyuna bizi getiremeyeceksiniz. Bunu böyle bilin. PKK'yı bunun için azdırdılar FETÖ'yü bunun için sahaya sürdüler, DEAŞ'ı üzerimize saldılar. Ana hıyanet partisinin başındaki zatı da aynı amaçla kullanıyorlar. Ülkemizde elde edemediklerini binlerce kilometre öteden aynı senaryoyla ulaşmanın gayreti içindeler. Bu saldırı ve oyunların hiçbiri birbirinden ayrı değildir. Hepsi ülkemizi diz çöktürmeyi hedeflemektedir. İstedikleri kadar uğraşsınlar başaramayacaklar. Bu millet yaşanan oyunu iyi biliyor ve ülkesine sahip çıkıyor. Erdoğan, Ağrı'dan İzmir'e doğrudan uçak seferlerinin de 24 Ocak'ta başlayacağının müjdesini verdi.GÖZ GÖRE GÖRE TONGAYA DÜŞÜYOR
Kılıçdaroğlu'nun kendisi ve ailesine yönelik iftiralarını da eleştiren Erdoğan, "FETÖ'nün sosyal medyacılarının servis ettiği bilgilerle MİT'i hedef aldılar. İşte şimdi bir yalan. Bay Kemal gidicidir. Geçen hafta göz göre göre tongaya düşürülmesinin başka izahı olamaz. Hesap uzmanı olduğunu iddia etse de okuduğunu anlamıyor. Bu zatın genel müdürlüğü altında SSK'nın neden battığı iyice anlaşılıyor. Kasetle gelen dekontla gider. Bunu böyle bilin" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Muş 6. olağan il kongresine katıldı. Erdoğan, kongrenin yapılacağı alanın dışında kendisini bekleyen vatandaşlara da hitap etti.

Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun gidici olduğunu söyledi
Muş'taki AK Parti İl Kongresi'nde konuşan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'gidici' olduğunu "Ne diyelim, kasetle gelen giden, dekontla gider." sözüyle açıkladı.
Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun gidici olduğunu söyledi


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muş'ta İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun elindeki kagıtları bile okuyup anlayamadığını söyleyerek "Kasetle gelen dekontla gider" dedi.

"KASETLE GELEN DEKONTLA GİDER"

Erdoğan şu ifadeleri kullandı: "Gidicidir bay Kemal. Okulunu bitiren herkes önündeki kağıtları okuyunca meselenin başka türlü bir şey olduğunu anlar. Bu zat okuduğun da anlamıyor. Ne diyelim, kasetle gelen, dekontla gider."


Erdoğan Kılıçdaroğlu'nun gidici olduğunu söyledi

Türkiye'nin Irak ve Suriye'deki zulümlere sırtını dönmediği için hedef seçildiğini belirten Erdoğan: "Senaryo belli, tezgâh belli. Ana hıyanetin başındaki zatı da aynı amaçla kullanıyorlar"

Kasetle gelen dekontla giderCumhurbaşkanı Erdoğan Muş İl Kongresi'nde

Erdoğan, AK Parti Muş İl Kongresi'nde Bakanlar Kurulu'na seslendi: Mallarını yurt dışına kaçırma gayretindeki iş adamlarına izin vermemelisiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Muş İl Kongresi'nde

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Muş İl Kongresi'nde yaptığı konuşmasında bazı iş adamlarının mal varlıklarını yurt dışına kaçırma gayreti olduğunu öğrendiğini açıklayarak Bakanlar Kurulu'na "İzin vermeyin" çağrısı yaptı.

"MALLARINI YURT DIŞINA KAÇIRMA GAYRETİ İÇİNDELER"

"Bazı haberler alıyorum, bazı sinyaller alıyorum, bazı iş adamlarının varlıklarını yurt dışına kaçırma gibi gayretlerinin olduğunu duyuyorum, buradan Bakanlar Kurulu'na sesleniyorum. Bunların hiçbirine çıkış için asla izin vermemelisiniz. Bu ülkede kazanıp varlıklarını yurt dışına çıkarmaya çalışanlara iyi nazarla bakamayız."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

"Sizleri en kalbi duydularımla selamlıyorum. Uzun bir aranın ardından tekrar Muş'ta olmaktan büyük bir bahtiyarlık duyuyorum. AK Parti Muş İl Kongremizin şehrimiz için yeni bir direnişe vesile olmasını diliyorum. Bugün bizi bir kez daha bağrına basan, dışarıda en az salondaki kardeşlerim kadar kongreyi izleyen dava arkadaşlarım var. Tüm Muşlu kardeşlerime gönülden teşekkür ediyorum. Yiğitlerin şehrini bugün bir kez daha yürekten selamlıyorum. Muş tarihimizdir, kimliğimizdir, özümüzdür. Buradan Muş'un tüm ilçelerindeki, bütün köylerindeki kardeşlerime en kalbi sevgilerimi yolluyorum. 1071'de Anadolu'nun kapılarını milletimize açan Malazgirt'in muzaffer komutanı Sultan Alparslan'ın tazimle yadediyorum. Önümüzdeki yıl Malazgirt'teki kutlamalara geldiğimizde bazı taleplerim olmuştu, onları da giderdiğimiz zaman Malazgirt'teki kutlamaları bu defa çok daha coşkulu şekilde yadedeceğiz.

NEREDE İHTİYAÇ SAHİBİ VARSA YARDIMINA KOŞUYORUZ

Biz bu dünyada Hakk'a layıkıyla kul olmak, halkımıza da en iyi şekilde hizmet etmek için bulunuyoruz.

Nerede bir ihtiyaç sahibi varsa onların imdadına koşuyoruz. Siyasi alanda yaşanan gerilimlerin, komşuluk hukukumuzu zedelemesine asla izin vermedik. Bölgemizin her yerinde de köken, din, dil ayrımı yapmadan tüm mazlumların yaralarına merhem olduk. 16 yıldır bu sözümüze halel getirmedik. Sessiz devrimlerle, ret, inkar ve asimilasyon politikalarına son verdik. Kimsenin inancına, kültürüne karışmadık. 81 vilayeti ile 80 milyonu ile 780 bin kilometrekare vatan toprağı ile tüm Türkiye'yi kucaklama gayreti içinde olduk.

Türkiye'nin son 15 yılı demokrasinin şaha kalktığı bir süreç oldu. Bugün ekonomisi 3 kat büyümüş, milli geliri 11 bin dolara çıkmış bir Türkiye var. 15 yıl önce paralarımızda bol sıfırlar var mıydı? Biz bu 6 sıfırı attık mı? Tuvalete 1 milyona gidilen günler vardı. Sıfırları attık 1 liraya gider hale getirdik. IMF'ye borcumuz vardı. Kimler yaptı, bizden öncekiler. Bay Kemal. Onlardan bize miras kaldı. Biz 23.5 milyar doları 2013 yılında sıfırladık.

MALLARINI YURT DIŞINA KAÇIRMAYA ÇALIŞAN İŞ ADAMLARI

Yine Türkiye'ye bir kumpas uygulamaya çalışıyorlar. Sizinle beraber buradan Türkiye'yi bir sinyal veriyorum. Bazı haberler alıyorum, bazı sinyaller alıyorum, bazı iş adamlarının varlıklarını yurt dışına kaçırma gibi gayretlerinin olduğunu duyuyorum, buradan Bakanlar Kurulu'na sesleniyorum. Bunların hiçbirine çıkış için asla izin vermemelisiniz. Bu ülkede kazanıp varlıklarını yurt dışına çıkarmaya çalışanlara iyi nazarla bakamayız.

Hans'a, Mike'a göre değil, Ali'ye göre hareket etmemiz birilerinin canını fena halde sıkıyor. Diledikleri zaman oyun dışına attıkları o pısırık ülkeye, güçlü ve bağımsız Türkiye'yi hazmedemiyorlar.Cu


SÖZLEŞMEMİZ OLAN BİR ÜLKEDEN DOĞALGAZ SATIN ALMIŞIZ

Ne yapmışız? Sözleşmemiz olan bir ülkeden vatandaşımız kışın üşümesin diye doğalgaz satın almışız.Ortada ticari bir hesaplaşma varsa onu da kendi mecrasında takip etmek gerekir. Asıl olan meselenin siyasi bir yere çekilmeye çalışılmasıdır. bu dava, 17-25 Aralık kumpasının okyanus ötesine taşınmış olmasından başka bir şey değildir. Kimse kusura bakmasın biz bu şantaja boyun eğmeyiz. 15 Temmuz gecesi FETÖ'cü alçakların silahlarla sindiremediği bu milleti, FETÖ'nün kuklası olmuş mahkemeler de sindiremez. Ana muhalefetin başındaki zata rol biçtiklerini görüyoruz. FETÖ'nün trolleri sosya medyadan, CHP'nin trolü Meclis kürsüsünden aylarca iftira kampanyaları yürüttüler. Bu zat FETÖ'cü televizyon kanallarının değişmez konuğu olmuştu. Milletvekilleri de FETÖ'nün gazetelerinde kapı nöbeti tutuyordu. 15 Temmuz'da, o gece bizler Yeşilköy'de havalimanına geldik, 10 binler oradaydı. Bu zat bir darbe olduğu zaman tankların önüne önce ben çıkarım diyordu. Peki bu bay Kemal benden önce havalimanına geldi. Geldiği zaman oradaki arkadaşları onu karşıladılar ve tanklar oradaydı. Arkadaşları tankların başıdakilerle görüştüler, haber verdiler. Bay Kemal tankların arasından yürüdü arabasına bindi, Bakırköy Belediye Başkanı'nın evine gitti. Ondan sonra da utanmadan ne dedi? Bu bir kontrollü darbedir dedi. Kontrollü darbenin sanığı sensin.

KAHVEYİ YUDUMLARKEN DARBEYİ İZLİYORDU

Kahveyi yudumlarken bir yandan da darbeyi izliyordu. Şahsım, enerji bakanımız, biz havalimanına indiğimizde bu gelmiş ve oradan kaçmış. Sende yürek yok be. Sen dürüst değilsin ya. 7 Ağustos'ta Yenikapı'da yaptığımız muhteşem buluşmaya bu beyefendiyi de davet ettim. Sayın Bahçeli anında olumlu dönüş yaptı, bu ise önce gelemeyeceğini söyledi. Bu bay Kemal önce gelemeyeceğini söyledi, sonradan ikna ettiler cumartesi günü muhteşem buluşmamız vardı, cuma akşama doğru katılacağının haberini verdi. Her zaman yalan söyledin. Yine bir yalan. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Yine FETÖ'nün sosyal medya tetikçilerinin servis ettiği bilgilerle günlerce MİT'i hedef aldı.

GİDİCİDİR BAY KEMAL

Son olay 2019 seçimlerine farklı bir isimle gitmek istediklerine işaret ediyor. Gidicidir bay Kemal. Ali okulunu bitiren herkes önündeki kağıtları okuyunca meselenin başka türlü bir şey olduğunu anlar. Bu zat okuduğun da anlamıyor. Ne diyelim, kasetle gelen, dekontla gider.

Biz Muş meydanında oy isteyip, seçim sonrası aldıkları oyları bir avuç Cihangir elitine peşkeş çekenlerden olmadık. 15 yılda Muş'a 9 milyar liradan fazla yatırım yaptık. Yani 9 katrilyon.

Son yaşadığımız hadiseler gelecek 1.5 yılın bizim açımızdan hiç de kolay geçmeyeceğini gösteriyor. Birliğimizden asla taviz vermeden mücadelemizi sürdüreceğiz."

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

SON DAKİKA HABERLERİ

Zülfikar GENÇTÜRK Zülfikar GENÇTÜRK
HEDEF, ERDOĞAN ve TÜRKİYE'NİN ULUSAL BÜTÜNLÜĞÜ.... MUTLAKA OKUYUN....
Ahmet Olcay Ahmet Olcay
Nüfusumuz artmadığı için bir imparatorluğu kaybettik
Osman PACAL Osman PACAL
Oyuna dikkat! Sırf bunun için kurulmuş şirketler var!
H. Fikret BAYRAKTAR H. Fikret BAYRAKTAR
FET֒den alınacak üç ders
S.Temel İLKİTOĞLU S.Temel İLKİTOĞLU
50 yıllık simülasyon!
Davut Uyumaz Davut Uyumaz
Yaşasın millet!
İsmail Yavaş İsmail Yavaş
15 Temmuz bir ‘uyuyan hücre’ girişimidir!
Ramazan Yıldırım Ramazan Yıldırım
DEĞİŞİM
Ulvi Murat Tunca Ulvi Murat Tunca
TARIM BAKANI,YANILTILARAK ÇİFTÇİ ÜZERİNDE, OYUN OYNANMAKTA!

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz mi ?Tüm Anketler

 

 

 

Anasayfa | İletişim | Künye | Manisa'da, Siroma Projesi İle Ayrımcılığı giderme eğitimi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Reklam Servisi | Sayılar | Haber Ara | Anketler | Sitene Ekle | Sık Kullanılanlara Ekle | Ana Sayfam Yap | RSS Kaynağı