Anasayfa | İletişim | Künye | Manisa'da, Siroma Projesi İle Ayrımcılığı giderme eğitimi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Reklam Servisi | Sayılar | Haber Ara | Anketler | Sitene Ekle | Sık Kullanılanlara Ekle | Ana Sayfam Yap | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR


 

Döviz Kurları
TCMB Döviz Kurları (14.12.2017)
Döviz Alış Satış
ABD DOLARI 3.8323 3.8392
EURO 4.5316 4.5398
SUUDİ ARABİSTAN RİYALİ 1.0219 1.0237

Adanada Huzur

DİYARBAKIR BÜTÜN OYUNLARI ALTÜST ETTİ

Ülkemiz genelinde bu kararın alınmasının nedeni, Bir gün sonra 16 Kasım Cumartesi günü Diyarbakır'da yapılacak olan Barış süreci Provoke edilecek buradaki bir kıvılcım Ülke genelinde göstereilerinde başlangıcı olacaktı, 17 Aralık Darbe Operasyonu 16-17 Kasım tarihinde yapılacak

Kategori  Kategori : Güncel
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 6574
Tarih  Tarih : 12 Aralık 2017 08:26

11 Punto 13 Punto 15 Punto 17 Punto

Giriş: 02 Ocak 2013 14:24 (Son Güncelleme 25: Temmuz 2017 05:31)

Zülfikar Gençtürk

DİYARBAKIR BÜTÜN OYUNLARI ALT,ÜST ETTİ.

15 Kasım Cuma günü,İstanbul Ankara, izmir Eskişehir başta olmak üzere,Ülke genelinde Mütevelli heyet başkanları Başkanlığında Tüm Cemaat Toplanarak Dersaneler bahane gösterilerek Başbakanımız Sayın ERDOĞAN, Vatan haini İlan edildi, 30 Mart Seçimleri için CHP'nin desteklenilmesi, MHP'nin güçlü olduğu Yerlerde ise MHP'nin desteklenmesi kararı alındı,

'Öcalan'ı verdiler Gülen'i aldılar Erdoğan'ı...'

Ülkemiz genelinde bu kararın alınmasının nedeni, Bir gün sonra 16 Kasım Cumartesi günü Diyarbakır'da yapılacak olan Barış süreci Provoke edilecek buradaki bir kıvılcım Ülke genelinde göstereilerinde başlangıcı olacaktı, 17 Aralık Darbe Operasyonu 16-17 Kasım tarihinde yapılacak,Hakan Şükür başta olmak üzere Ak Partiden Yaklaşık 50 Milletvekili istifa edecek daha sonra bu sayının 70'lere bulması bekleniyor, Ülke geniline yayılmış gösterilerin, Gezi Parkı olaylarında olduğu gibi Devlet oterisini sarsmak, Ne pahasına olursa olsun Hükümeti görev başından uzaklaştırmak,Fettullah Hocayı Kurtarıcı Halife olarak Ülkeyi getirmek..Bu yapı 17 Aralık ve 25 Aralık 2013 tarihlerinde açıkça ve doğrudan yargı erkinin imkanlarını kullanarak millet iradesinin temsilcisi hükümete darbe yapmaya kalkmıştı.Bu darbe girişimi hükümetin yürütme güçlerini devreye sokmasıyla püskürtülmüştür.
Sağ duyu sahibi halkımız bu yaşananlara ibretle izledi,provokatörlerin oyununa gelmedi. Tehlike bertaraf edilmiş değil 30 Mart yerel seçimler mutlak engellenecek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Yassıada benzeri mahkemede yargılayacaktı. ''Dönemin Başbakanı'' yazılı iddianamesi bile hazır olan Erdoğan, ''terör örgütü lideri'' sıfatıyla hâkim karşısına çıkacak.

30 Mart Seçimleri engellenmezse, Ağustos ayı içersinde Yapılacak Halk tarafından seçilecek Cumhurbaşkanlığı Seçimini engellemek.

Asıl Halkımızın bilmesi gerekli olan, 20'Mart 1999 günü Fettullah Gülen'in CIA Tarafından Amerikaya götürülmesi, Terörüst Başı ÖCALAN'la takas edilmesi,

1990'lı Yıllarda İngiliz ve Alman Ajanları Pasaportsuz olarak Türkiyeye gelip,yalılarda kalıyorlar, bu süreçte Alman Derin devletinin Türkiye'de Yaptığı bazı Operasyonlar İsrail ve ABD'nin çıkarlarına zarar verdiğinden (Çiller ve Yılmaz Alman ekolinden) İsrail ve ABD rahatsız oldular, Önceleri Mossad Usülü Gülen'e Suikast düşünüyorlar, Daha sonraları ABD'ye götürüp çıkarları doğrultusunda kullanmayı daha uygun görüyorlar, gerekli girişimler yapılıyor.

Gülen'e karşı Terörüst başı Öcalan. 1979'Yılında Suriyeye geçen Öcalan Suriyenin himayesinde,Teröristler Suriyeden Türkiye'ye girip eylem yapıp tekrar Suriyeye dönüyorlardı.

Türkiye 19 yıl boyunca Suriye ile Diplomatik görüşmelerde bulunduysada bir çok heyet göndersede bir sonuç alamadı.

16 Eylül 1998'de, dönemin Karakuvvetler Komutanı Orgenarel Atille Ateş Suriye sınırında sert konuşma yaptı Suriyeyi uyardı, Asıl gerçek İsrail ve ABD'nin baskısıyla, Öcalan 09 Ekim 1998'de Şam'dan Stockholme giden tarifeli bir uçakla Atina'ya gitti.

11 Ekim 1998'de Dönemin Başbakanı Mesut Yılmaz, Öcalan'ın Rusyada olduğunu açıkladı, Daha sonra İtalya tekrar Yunanistan, İsrail ve ABD'nin Baskısıyla hiç bir Avrupa Ülkesi Öcalanı kabül etmedi ve Beyaz Rusya ya geçti, 02 Şubat günü de Uçak değiştirip Atina'dan Kenya'ya gitti Kenya'da Yunanistan Büyükelçisinin konutunda kaldı.

04 Şubat 1999'da CIA'nın Ankara temsilcileriyle MİT'in Resmi konutunda toplantı yapılıyor, Ertesi günü 05 Şubat günü Antalya'da CIA Yetkilileri Kenya'ya gidecek 7'kişilik ekip'i dört gün eğitiyorlar ve 10'şubat günü 7'kişilik ekip Sudan'a gönderiliyor,Antalya'da MİT görevlisi CİA yetkilisini Öcalan neden sizin için önemli cevap ilginç, bizi ilgilendiren Apo değil, Fettullah gülen..

15 Şubat 1999'günü 7'kişilik Ekip Kenya Nairobi Hava alanında bekliyorlar. Öcalan Avrupaya gitmek üzere Yunanistan Büyükelçiliğinden ayrılıyor,Akşam Saat 19-20'Sularında Öcalanı getiren Otomobil Türk ekibini taşıyan uçağın yanına kadar geliyor, Öcalan Holanda'ya gideceğini sandığından çok rahat şekilde elinde Valiziyle Uçağa biniyor, İçeriye girer girmez MİT görevlileri tarafından yakalanıp, Elleri ağzı ve gözleri anında bantlanıyor, 16 Şubat Saat 03.00 suları İstanbul'a getiriliyor. Öcalan getirildikten sonra. 20'Mart 1999 günü Fettullah Gülen CIA tarafından ABD'ye götürülüyor. Öcalan'la Takas ediliyor.

Ogünkü Derin güçlerin en büyük takası olarak Tarihteki yerini aldı...

Zamanın Başbakanı Merhum Bülent Ecevit, Şaşkınlığını gizleyemedi nasıl oldu Öcalanı kucağımızda bulduk.

17 Aralık'ta yapılan Küresel Operasyonun amacı 30 Martta Yapılacak genel yerel seçimleri yaptırmamak, daha sonra Halkın seçtiği Cumhurbaşkanı olmasın,Ülkeyi tekrar 03 Kasım 2002 Öncesine götürmek..

02 Ocak 2014 Mesaj Gazetesi

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi


Görüntünün olası içeriği: 1 kişi


Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi


Almanya aşığı


Millete operasyon 17 Aralık!

Paralel ihanet çetesi tarafından milleti hedef alan 17 Aralık darbe girişiminin üzerindeki sis perdesi A Haber'de bir kez daha aralandı.

17 Aralık darbe girişiminin yıl dönümünde A Haber'de tarihe geçecek 17 Aralık belgeseli yayınlandı. '17 Aralık Millete Operasyon' belgeseli ile karanlık ve kirli ellerin halkın iradesi üzerinde oynadığı oyun bir kez daha tüm gerçekliğiyle ortaya çıktı...

- 17 Aralık'ta yaşanan darbe girişiminin ardında kimler vardı?
- Seçilmiş iktidardan, milli iradeden ne istendi?
- Paralel devlet neden o gün ortaya çıktı?
- 17 Aralık darbe girişiminin yıl dönümünde A Haber ekranında tüm sorular yanıt buldu.

17 Aralık'ta yaşanan darbe girişiminin ardında kimler vardı?
- Seçilmiş iktidardan, milli iradeden ne istendi?
- Paralel devlet neden o gün ortaya çıktı?
- 17 Aralık darbe girişiminin yıl dönümünde A Haber ekranında tüm sorular yanıt buldu.

İŞTE TARİHE GEÇECEK BELGESEL (TIKLA İZLE)

Gülen'i aldılar Öcalan'ı verdiler

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi


30.12.2016 01:44
Gülen'i aldılar Öcalan'ı verdiler

TBMM Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanvekili Selçuk Özdağ, Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve eski Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç'a soru sormak için çalışma yaptıklarını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a soru sormanın gündemde olmadığını açıkladı.

TBMM 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, komisyonda son yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 50 yıllık bir yapı olduğunu kaydeden Özdağ, yaptığı açıklamada Türk siyasetinin önemli isimlerinden başta eski Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç olmak üzere, Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a soracakları sorular neticesinde raporu tamamlayacaklarını, 4 Ocak'ta ise Komisyonun tam anlamıyla çalışmalarını bitireceğini söyledi.

FETÖ'nün sömürgeci- emperyalist güçler tarafından desteklenen bir terör örgütü olduğunu ifade eden Özdağ, "Eğer bu yapı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan istediklerini alsaydı yoluna devam edip belki de 2020'de rejimi değiştiren bir darbe yapacaktı. Bu hareket kadro harekatı, siyaseti ve kritik yerleri ele geçirerek, Gülen bir gün Türkiye'ye 'den Washington D.C.'den bir uçakla İstanbul'a inecekti. Ankara'ya değil Ankara Cumhuriyet'in başkenti, güya Osmanlı'nın başkenti payitahtına konmak istiyordu.

Zaten Yavuz Sultan Selim'in de kaftanını çalmak istediler biliyorsunuz. Buraya bir halife gelecekti güya, biz o kaftanı bulup tamir ettirdik. Yavuz Sultan Selim Han'ın kaftanı kabrinin üzerine koyuldu. O kaftan Yavuz Sultan Selim'in kaftanı başka biri giyemez onu" dedi.

FETÖ Darbe Girişimi Meclis Araştırma Komisyonunda çok değişik kesimlerden kişileri dinlediklerini kaydeden Özdağ, "Bir general ve bir Emniyet
Genel Müdürü Komisyona geldiklerinde 'Eğer Recep Tayyip Erdoğan'a toslamasaydılar, devleti çoktan ele geçirmişlerdi. Çünkü 2007 yılında Hrant Dink öldürüldükten sonra, Sayın Recep Tayyip Erdoğan Başbakanlık Devlet Denetleme Kurulu'nu hayata geçirdi. Buradan biri bayan biri erkek iki müfettiş gönderiyor' diye konuştular.

O Müfettişler Ali Fuat Yılmazer'e gittikleri zaman 'Biz buraya bürokratları incelemeye geldik burada ihmal var mı yok mu?' diyorlar. O da 'Gidin Başbakan'a söyleyin, Hrant Dink'in cinayetiyle uğraşacağına gitsin Ergenekon ve Balyoz davalarıyla uğraşsın' diyor. 2007 yılında bu olayla birlikte Sayın Erdoğan bunların niyetini iyice anlıyor" dedi.

"CEMAATLER SİYASALLAŞMAYACAKLAR, TARİKATLAR DA CEMAATLEŞMEYECEKLER"
FETÖ'nün daha sonra MİT Müsteşarı Hakan Fidan yönelik kriz çıkarmak istediğini ve MİT TIR'ları ile iktidarın uluslararası mahkemelerde yargılanması çabası içine girdiğini daha sonra da bunu başaramayınca 17-25 Aralık, 15 Temmuz gibi kritik eylemler gerçekleştirdiğini sözlerine ekleyen Özdağ, "Cemaatlerin Türkiye'yi yönetme gibi bir meselelerinin olmaması gerektiğini hatırlatmamız icap ediyor.

Cemaatler siyasallaşmayacaklar, tarikatlar da cemaatleşmeyecekler. Bunun panzehri de Türkiye'de Diyanet İşleri Başkanlığını da çok güçlü hale getirebilmektir, asıl mesele bunu yapabilmektir" diye konuştu.

ÖZDAĞ AÇIKLAMALARINA ŞÖYLE DEVAM ETTİ:
"1 Eylül 1997 yılında Fethullah Gülen Zaman Gazetesi'ne verdiği demeçte 'Amerika'da bana referans olan kişi Kasım Gülek' diyor. 'ABD'de görüştüğüm ilk insanlardan biri Morton Abramoviç' diyor. O bir zamanlar Türkiye'de elçi olarak kalmıştır. Gülek'in Abramoviç'i Gülen ile tanıştırdığı biliniyor. Kasım Gülek öldüğünde bir tek kanal canlı yayın yapmıştır o da STV'dir. Gülek'in cenaze namazını ise Fethullah Gülen kıldırmıştır. Kasım Gülek, 1950 ve 1960 yılları arasında CHP'nin Genel Sekreteri olarak görev yapıyor. Uzun yıllar bakanlık ve milletvekilliği yapmıştır. Moon tarikatının Türkiye temsilcisidir. 1999 yılında Fethullah Gülen ABD'ye gitti. Yerine de 'ı verdiler, hatırlarsanız, ABD'ye giderken Graham Füller ve Norton Abramoviç Gülen'e referans oluyor.

Gülek'in baldızı ABD'de o sıralar Pentagon ile irtibatları var. Kendisine Beyaz Saray'dan soruyorlar, 'Bunlar nedir' diyerek referans oluyor. O da 'endişelenecek bir şey yoktur' diye cevap veriyor. Kasım Gülek'in kendisini tanıştırdığı 'Abramoviçi de hiç unutamam' diyor. Bunları Fethullah Gülen'in kendisi söylüyor. Bura da çok ciddi bir oyun var. Bunlar 15 Temmuz'a bir günde gelmediler, 50 yılda geldiler. 5 yeri ele geçirdiler, askeriye, emniyet, medya, yargı ve sermayeyi en aşağı 150 milyar dolar paraları vardı.

Siyasi partileri okul, yurt ve demokrasi maskesi takarak ele geçirmeye çalıştılar. Devleti ele geçirmek istiyorlardı. Bu nedenle AK Parti ile kavgaya tutuşmasının ardından yönünü CHP ve HDP'ye çevirdiler. Örgüt, 7 Haziran seçimlerinde Doğu ve Güneydoğu'da HDP'yi, Batı'da ise CHP'yi destekledi. Bu yapı yürüyen arabaya biner. Durakta beklemez. Türlü kumpaslarla AK Parti'yi durdurup, başka araçlarla yola devam etmek istediler " dedi.

Komisyondaki çalışmalara tam olarak katılmayan CHP'li vekillerle ilgili görevlerini layıkıyla yapmadıklarını iddia eden Özdağ, "Eski cumhurbaşkanları ve başbakanlara sorularımızı yazılı olarak göndermek konusunda aldığımız bir prensip kararı vardı. Fakat CHP'li vekiller buna uymadı. Ahmet Necdet Sezer, Yıldırım Akbulut, Mesut Yılmaz, Tansu Çiller, Ahmet Davutoğlu, Abdullah Gül gibi isimlere yazılı soru göndermeyi kararlaştırmıştık" dedi..


Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

SON DAKİKA HABERLERİ

Zülfikar GENÇTÜRK Zülfikar GENÇTÜRK
HEDEF, ERDOĞAN ve TÜRKİYE'NİN ULUSAL BÜTÜNLÜĞÜ.... MUTLAKA OKUYUN....
Ahmet Olcay Ahmet Olcay
Nüfusumuz artmadığı için bir imparatorluğu kaybettik
Osman PACAL Osman PACAL
Oyuna dikkat! Sırf bunun için kurulmuş şirketler var!
H. Fikret BAYRAKTAR H. Fikret BAYRAKTAR
FET֒den alınacak üç ders
S.Temel İLKİTOĞLU S.Temel İLKİTOĞLU
50 yıllık simülasyon!
Davut Uyumaz Davut Uyumaz
Yaşasın millet!
İsmail Yavaş İsmail Yavaş
15 Temmuz bir ‘uyuyan hücre’ girişimidir!
Ramazan Yıldırım Ramazan Yıldırım
DEĞİŞİM
Ulvi Murat Tunca Ulvi Murat Tunca
TARIM BAKANI,YANILTILARAK ÇİFTÇİ ÜZERİNDE, OYUN OYNANMAKTA!

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz mi ?Tüm Anketler

 

 

 

Anasayfa | İletişim | Künye | Manisa'da, Siroma Projesi İle Ayrımcılığı giderme eğitimi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Reklam Servisi | Sayılar | Haber Ara | Anketler | Sitene Ekle | Sık Kullanılanlara Ekle | Ana Sayfam Yap | RSS Kaynağı