Anasayfa | İletişim | Künye | Manisa'da, Siroma Projesi İle Ayrımcılığı giderme eğitimi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Reklam Servisi | Sayılar | Haber Ara | Anketler | Sitene Ekle | Sık Kullanılanlara Ekle | Ana Sayfam Yap | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR


 

Döviz Kurları
TCMB Döviz Kurları (14.12.2017)
Döviz Alış Satış
ABD DOLARI 3.8323 3.8392
EURO 4.5316 4.5398
SUUDİ ARABİSTAN RİYALİ 1.0219 1.0237

Adanada Huzur

Salihli Ak Parti olağan genel kurul toplantısı, Romanları üzdü

-AK Parti Salihli İlçe Teşkilatının olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Atama ile göreve gelen Selçuk Dinç Başkanlığındaki ilçe yönetim ve yürütme kurulu bu kez seçimle göreve geldi.
-Dernek Başkanı Aslan Uğurçay bir ay önce beni İlçe Yönetim kurulu listesine almayacağınızı söyleseydiniz kırılmazdım, Başta İl Başkanı Berk Mersinli olmak üzere bizlerle dalga geçtiniz,alay ettiniz,

Kategori  Kategori : Siyaset
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 1925
Tarih  Tarih : 07 Kasım 2017 07:28

11 Punto 13 Punto 15 Punto 17 Punto

Manisa Salihli İlçesinde yapılan Ak Parti 5 ci olağan genel kurul toplantısı, Romanları üzdü

Giriş Tarihi: 23.9.2017 20:02 Güncelleme Tarihi: 23.9.2017 23:28

Dernek Başkanı Aslan Uğurçay bir ay önce beni İlçe Yönetim kurulu listesine almayacağınızı söyleseydiniz kırılmazdım, Başta İl Başkanı Berk Mersinli olmak üzere bizlerle dalga geçtiniz,alay ettiniz,

AK Parti Salihli İlçe Teşkilatının olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Bir ay önce kongre tarihinin açıklanmasıyla,Manisa Bölgesi Romanları, Roman Kültürünü Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Aslan Uğurçay, Ak Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli'yi arayarak Salihli İlçe yönetiminde görev almak istediğini söyledi, Başkan Mersinli cevaben Salihli İlçe Başkanlığına Müracatınızı yapınınız ben gereğini yapar sizi İlçe yönetimini alırız,İl Başkanından bu sözü alan Aslan Uğurçay, Tüm Manisanın 17 İlçesinde ve Edirne başta olmak üzere diğer İller'de  bulunan Romanları 23 Eylül günü düğünümüz var diye davette bulunuyor, Hazılıklar yapılıyor davetliler geliyor, AK Parti Salihli İlçe Teşkilatının olağan genel kurul toplantı Salonunda İlçe Yönetim Listesinde Manisa Bölgesi Romanları, Roman Kültürünü Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Aslan Uğurçay'ın adının açıklanmasıyla, Salihli Kent meydanında yaklaşık  5,bin kişlik roman vatandaşların katılımıyla Konser verilecekti, ilçe yönetim  listesi açıklandığında Aslan Uğurçay'ın adının bulunmaması Roman vatandaşlarda üzüntüye sebep oldu,

L’image contient peut-être : 1 personne, sourit, costume et texte

Genel kurul toplantısında bulunan AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, 24. Dönem İzmir Milletvekili ve Manisa İl Koordinatörü Ali Aşlık, 24. Dönem Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, İl ve İlçelerin Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver, İl ve İlçelerin Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkan ve yönetim kurulu üyelerine karşı Dernek Başkanı Aslan Uğurçay bir ay önce beni İlçe Yönetim kurulu listesine almayacağınızı söyleseydiniz kırılmazdım, Başta İl Başkanı Berk Mersinli olmak üzere bizlerle dalga geçtiniz,alay ettiniz,

L’image contient peut-être : 1 personne, costume et intérieur

(Manisa Bölgesi Romanları, Roman Kültürünü Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Aslan Uğurçay,)

Cumhurbaşbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti Hükümetlerinin 80 milyon insanımıza karşı eşit davranmaları, ayrıca bizlere gösterdiği ilgi alakadan dolayı çok mutluyuz memnunuz.Şimdi daha iyi anladık ki vatandaşların şikayetleri ve yaşanan  olumsuzluklar,Yerel yönetim,Belediyeler,Ak Parti İl,İlçe Teşkilatları ve Bölge Milletvekillerinden kaynaklanmaktadır.

Adının açıklanmasını istemeyen  Partili roman vatandaşlardan özür dileyerek, Manisa İl Teşkilatının Şirket gibi yönetildiğini, Manisa'daki olumsuzlukların Genel Merkezden ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan'dan gizlendiğini, Manisa İl Koordinatörü olan Milletvekillerinin Siyasi hayatının bittiğini şahit olduk, Sırasıyla 2010 yılında Bolu Milletvekili Metin Yılmaz Manisa'da 60 ila 70 partiliyle görüştü Genel Merkeze sunulmak üzere rapor hazırladı, ne olduysa Manisa'nın sorunlarıyla ilgili rapor yok oldu, Metin Yımaz'da yok oldu, İzmir Milletvekili Nesrin Ülama'da Manisa'da yok oldu, Metin Bulut, Ömer Ünal ve Şimdi İl Koordinatörü Ali Aşlık. Salihli İlçesi 03 Kasım 2002 Yılından beri 13 Genel, Yerel seçimlerde Ak Parti 3 cü ve 4 cü oldu tek seçim dahi kazanamadı, Fazla söze gerek yok,  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’IN Şahsına Manisa'da %65 ila %70 arası oyu var,vatandaşın İl ve İlçe Teşkilatlarına, Millet vekillerine olan öfkesinden dolayı Manisa kayıpta, Sohbet sonrası roman vatandaşlar sessizce dağıldılar.

L’image contient peut-être : 1 personne, texte

Atama ile göreve gelen Selçuk Dinç Başkanlığındaki ilçe yönetim ve yürütme kurulu bu kez seçimle göreve geldi.

AK Parti Salihli İlçe Teşkilatının olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Atama ile göreve gelen Selçuk Dinç Başkanlığındaki ilçe yönetim ve yürütme kurulu bu kez seçimle göreve geldi.

   Dostlar düğün salonunda 5.si gerçekleştirilen AK Parti Salihli İlçe Teşkilatının olağan genel kurul toplantısına AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, 24. Dönem İzmir Milletvekili ve Manisa İl Koordinatörü Ali Aşlık, 24. Dönem Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, İl ve İlçelerin Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver, İl ve İlçelerin Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Ziraat Odası Başkanı Necati Aktürk, Salihli Ticaret Borsası Başkanı Yetiş Aksoy, Esnaf  ve Sanaatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Aşık, Esnaf Odaları Başkanları, Delegeler, partililer ve davetliler katıldı.

  Divan Başkanlığını, Manisa AK Parti İl Başkan Yardımcısı Musa Özdemir’in yaptığı olağan genel kurul toplantısının açılış konuşmasını ilçe başkanı Selçuk Dinç yaptı.

  1 yıl önce atama ile göreve geldiğini hatırlatan AK Parti İlçe Başkanı Dinç, “Bu kongrede seçimi kazanırsak göreve devam edeceğiz. Bu güne kadar 30 yıldan beri Salihli’deyim. Bu güne kadar Belediye Başkanı olarak göreve gelenler birinin yaptığını diğeri bozdu. Bundan ilçe ekonomisi olumsuz yönde etkilendi. Hedefimiz, 2019 yılında yapılacak olan genel ve yerel seçimlerde AK Partiyi Salihli’de birinci parti konumuna getirmektir.  ” dedi.

  Salihli’nin önemli bir ilçe olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, “Salihli’de oy oranımız yüzde 38’lerde olmasına rağmen bunu yerel seçimlerde yansıtamadık. 2019 yılında yapılacak olan yerel ve genel seçimlerde oy oranımızı imkansız gibi görünen yüzde 51’e ulaştırarak Belediye kazanarak AK kadroları göreve getireceğiz. İlçe Başkanımız Selçuk Dinç ve yönetim kurulu üyeleri başarılı bir çalışma sergiledi, önümüzde ki süreçte de sergileyecektir. Bize düşen görev desteklemektir. AK Parti Manisa İl Teşkilatı olarak hedefimiz Manisa Büyükşehir Belediyesi ve 17 İlçede Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanmak ve genel seçimlerde de birinci Parti olmaktır” dedi.

         “Gündemin peşinde değil gündemi oluşturacağız”

  AK Parti 24. Dönem İzmir milletvekili ve Manisa il koordinatörü Ali Aşlık ise yaptığı konuşmada 2019 yılında genel ve yerel seçimlerin ülkemiz için önemli olduğunu belirterek, “Biz bu topraklara bin yıl önce yerleştik ve yerleştiğimizden beri mücadelenin içerisindeyiz. Bu mücadele haçlılarla olan mücadeledir. Bugün Güneydoğuda aynı zihniyet devam etmektedir. Dış güçlerin ayak oyunlarına rağmen güçlü bir şekilde ayakları üzerinde dimdik duran bir Türkiye Cumhuriyeti vardır. Biz ülke olarak her zaman barıştan yana olduk. Ama hep oynanan ayak oyunlarıyla karşı karşıya kaldın buna rağmen her zaman mazlumların yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Geçen yıl yaşanan hain darbe girişimi ile hem milletimiz hem de devletimiz zarar gördü. Karşılarında güçlü bir Türkiye olduğunu gördüler. Daha güçlü bir Türkiye için Başkanlık sistemi getirildi. 2019 yılında sadece iki sandık önümüze konacak. Hem yerelde hem genelde bizi çökertmek isteyenlere bu seçimlerde gereken cevabı vermek için birlik içerisinde olmalıyız. Gündemin peşinde değil gündemi oluşturacağız. Hedefimiz güçlü devlet, güçlü millet olmaktır” dedi.

      “Salihli’yi bir yaşam kenti haline getirmek için sinerji oluşturmalıyız”

  AK Parti 24. Dönem Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, “Salihli’de 30 olan yönetim kurulu sayısı 24’e düştü. Bazı arkadaşlarımız bu yönetim kurulunda görev alacak. Bazı arkadaşlarımız da feragat edecek. Bize düşen görev ise birlik beraberlik içerisinde çalışmalarda bulunmaktır. Artık önümüzdeki seçimlerde hedefimiz yüzde 50+1 olmalıdır. Genel seçimlerde Manisa 10 milletvekili çıkaracaktır. AK Parti’nin hedefi  7’nin altına düşmemektir. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin tamamına yakın Belediye Başkanlıklarını kazanmak zorundayız. Salihli’yi bir yaşam kenti haline getirmek için sinerji oluşturmalıyız” dedi.

AK Parti 24.dönem Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş da bir konuşma yaptığı kongre de Atama ile göreve gelen Selçuk Dinç ve yönetim kurulu üyeleri bu kez seçimle göreve geldi Selçuk Dinç başkanlığındaki AK Parti Salihli İlçe yönetim kurulu ise Ahmet Şükrü Yılmaz, Ahmet Zeybek, Dilek Kaykan, Durmuş Kocaman, Fatih Türker, Halil Topçu, Halit Karakaya, Hasan Hüseyin Erçakır, İrfan Kocaer, İslam Korkusuz, Kamelya Kaya, Kamil Alkan, Mehmet Akif Savran, Mehmet Altıntaş, Muhsin Akbaş, Mustafa Demir, Nejatcan Uyğun, Nuray Kızgın, Orhan Karabal, Pelin Görel, Rafet Şenay, Selvet Kaya, Şuayip Zurnacı ve Yusuf Gencer’den oluştu.

L’image contient peut-être : 5 personnes, personnes souriantes, intérieur

L’image contient peut-être : 5 personnes, personnes souriantes, personnes debout


L’image contient peut-être : 4 personnes, personnes souriantes, personnes debout

.

L’image contient peut-être : 3 personnes, personnes souriantes

L’image contient peut-être : 3 personnes, personnes souriantes, personnes debout

L’image contient peut-être : 1 personne, sourit, debout
.
.
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

SON DAKİKA HABERLERİ

Zülfikar GENÇTÜRK Zülfikar GENÇTÜRK
HEDEF, ERDOĞAN ve TÜRKİYE'NİN ULUSAL BÜTÜNLÜĞÜ.... MUTLAKA OKUYUN....
Ahmet Olcay Ahmet Olcay
Nüfusumuz artmadığı için bir imparatorluğu kaybettik
Osman PACAL Osman PACAL
Oyuna dikkat! Sırf bunun için kurulmuş şirketler var!
H. Fikret BAYRAKTAR H. Fikret BAYRAKTAR
FET֒den alınacak üç ders
S.Temel İLKİTOĞLU S.Temel İLKİTOĞLU
50 yıllık simülasyon!
Davut Uyumaz Davut Uyumaz
Yaşasın millet!
İsmail Yavaş İsmail Yavaş
15 Temmuz bir ‘uyuyan hücre’ girişimidir!
Ramazan Yıldırım Ramazan Yıldırım
DEĞİŞİM
Ulvi Murat Tunca Ulvi Murat Tunca
TARIM BAKANI,YANILTILARAK ÇİFTÇİ ÜZERİNDE, OYUN OYNANMAKTA!

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz mi ?Tüm Anketler

 

 

 

Anasayfa | İletişim | Künye | Manisa'da, Siroma Projesi İle Ayrımcılığı giderme eğitimi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Mesaj Gazetesi | Reklam Servisi | Sayılar | Haber Ara | Anketler | Sitene Ekle | Sık Kullanılanlara Ekle | Ana Sayfam Yap | RSS Kaynağı